Ho eter. ulje 10 ml Pranarom
Porijeklom iz kineskih šuma, ovaj grm sa trajnim lišćem pripada istim botaničkim vrstama kao ravensara. Dio je porodice Lauraceae.
DOBIVANJE ETERIČNOG ULJA
Destilacija vodenom parom drva
Kemotip – Pravilno označeno eterično ulje
PRANAROM eterična ulja iza sebe imaju preko dvadeset i pet godina istraživanja i preko 250 kemotipiziranih eteričnih ulja.
CTEO certifikat, proizvodnja prema HACCP standardu i potpuno pridržavanje dobre proizvođačke prakse (GMP) i najbolje laboratorijske prakse (BLO) garancija su kvalitete.
Kemotipizirana eterična ulja su proizvodi dobiveni iz biljaka koje su podvrgnute analizi kako bi se identificirali njihovi specifični kemijski sastav i karakteristike, poznate kao kemotip.
Pranaromova eterična su potpuno čista, 100% prirodna i s pouzdanim porijeklom, što dodatno potvrđuje njihovu kvalitetu i autentičnost.
Odabirom PRANAROM eteričnih ulja odabrali ste kvalitetu.
HO eterično ulje STL
